Web
Analytics
0 oy
209 kez görüntülendi
Bebek kategorisinde tarafından
Kizlar 4.5 yaşında kızım var gece zaten işiyor bezliyorum ama gündüzde kaçırmaya başladı yaptığını görünce kızıyorum azarlıyorum ama gene ayni onceden boyle bisey yoktu 1 yasinda kardesi var onu cok kiskaniyor ve sacini kestim bunlardan dolayi yaparmi yardim edin doktora goturmelimiyim gotursem hangi bolume goturmem gerekir acil yardim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öncelikle lütfen yanlış anlamayın söylediklerimi sakın...kızınız belliki psikolojik olarak yoksunluk çekiyor kardeşinin olması sizin ona kızmanız azarlamanız üstüne üstelik saçını kestirmenizki büyük artık etkilenir bunlar onda etki yapmıştır lütfen kızmayın odaha çok küçük.Kazaların olması normal anlayış göstern gece mutlaka tuvalete kaldırın onun kalkmasını beklemeyin gündüzde kuru kaldığı zamanlarda ödüllendirin düzene giricektir.
0 oy
tarafından
Kesinlikle kızmayın önce bir üroloğa daha sonra bir pedagoga götürün..yaşadığı psikolojik travma bunun sebebi olabilir ama ona kızmayın kızarsanız kalıcı hasarlara sebep olabilir.
0 oy
tarafından
Hem kardeşi olmuş hem saçını kestirmişsiniz mutlaka onda sıkıntı yaratmıştır. Çocuklar tahmin ettiğimizden çok daha Hassaslar. Lütfen kaçırınca azarlamayın daha kötü olur. Benim kızım 9 yaşında 14 aylık kardeşi var neler yapıyor kıskançlıktan inanamazsınız.
0 oy
tarafından
Ya zaten soylüyor ama elimden geldigi kadar yaninda ilgilenmiyom ama eskisi sevmiyosunuz kardesimi daha cok seviyosunuz. Vs seyler dogum yaptikdam sonra belim de kayma ildu hangisiyle ugrascagimi sasirdim??
0 oy
tarafından
Benim kızimdada aynı şey var kardeşi olduktan sonra geceleri altını islatiyo doktora götürdüm sordum bunlar olacak biraz zaman verin dedi
0 oy
tarafından
Dr önce suz hal ve hareket olarak acilen duzelmelisiniz unutmayın çocukların tepkileri genelde anne baba odaklidir. .six küçük kardes uyuyunca kizinizla kaliteli vakit gecirmelisiniz bırakın ev işini onla saklanbac oynayın hikaye okuyun internetten kucaginiza alın dahada fazla Sevin. .doyana kadar.bir kere bez olayını kaçırıyor diye gece bağlamak en yanlısı bezi komple atacaksınız gece çocuğu vcde kaldircaksiniz. .Ayrıca sinirlendim bagirmayacaksiniz siz sabırlı olmazsınız ve kizinizla gerekli vakti onun istediği şekilde gecirmezseniz inanin hiçbir Dr care olamaz. .Psikolojik haplar verirki böylesine anne beni sev benle vakit gecir diye bagiran çocuklara uygulanan en büyük zulumdur. .insallah iyi şekilde ifade edebilmisimdir..
0 oy
tarafından
Yok ben ilaca karsiyim zaten bakalim birde sabretcem evladim icin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap
9, Ekim, 2018 Bebek kategorisinde Meltem tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
3, Mayıs, 3 Bebek kategorisinde Sevgi tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
4, Aralık, 2018 Bebek kategorisinde Bahar tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
7, Haziran, 7 Bebek kategorisinde Fadime tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
17, Mayıs, 17 Bebek kategorisinde Mulise tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Gebelik Sitesi sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...