Web
Analytics
0 oy
193 kez görüntülendi
Kadın Sağlığı kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Bu sabah başımdan gözüme yayılan şiddetli bir ağrı ile uyandım. Şakrak damarlarım şişti. göz çevrem yerinden çıkacakmış gibi ağrıdı. Birkaç dakika sürdü sonra geçti. Aynı durum gün içerisinde bir defa daha ağrı azalmış şekilde tekrarladı. 24+4 günlük tek yumurta ikizi gebeliğim var. Bununla alakası olabilir mi? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
Tansiyonunu takip et canım acaba yükseldiği için mi oluyor yada düşüyor mu mutlaka takip etmelisin devam edersede dr git bekleme .. benimde ilk gebeliğimde hiç birşey yokken gözüm kapanmıştı bir kaç saat göremedim sonra kendiliğinden açıldı gözüm damar tıkanmış mr falan girdim beyine hasar vermişmi diye çok şükür temiz çıktı ..devam ederse ihmal etme sakın bu gebeliğimde de çok şiddetli enseden gelen baş ağrım oluyordu alnım kaşlarım şakaklarım zonkluyordu dr migren atağı olabilir dedi devam ederse nörolojiye yönlendiriyorlar ..
tarafından
Çok teşekkür ederim. Salı aşım var zaten gitmişken onu da sorarım
0 oy
tarafından
Sende tansiyon başlamış olabilir canım erken teşhis edilmesi gerek çocuklarını erken doğum yapabilirsin bizim bir tanıdığın başına geldi aynı durum
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim bakıcam çaresine

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
0 oy
7 cevap
27, Mart, 2018 Kadın Sağlığı kategorisinde Ayşegül tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
27, Nisan, 27 Kadın Sağlığı kategorisinde Öznur tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
0 oy
1 cevap
7, Ağustos, 2019 Gebelik kategorisinde Öylesine tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Gebelik Sitesi sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...